Kosovë – Shqipëri, ky është rezultati

Përfaqësuesja e Kosovës në futsall, e zhvilloi sot një ndeshje miqësore me Kombëtaren e Shqipërisë, në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

Kosova në këtë takim arriti rezultat me shifrat 3:2. Ramadan Alaj, Ron Radoniqi dhe Shpend Brahimi, shënuan për Kosovën ndërkohë që për Shqipërinë realizuan, Endrit Kaçe dhe Ani Mullaj.

Këtë takim e përcollën nga afër edhe dhjetëra shikues. (Gazetaolle.com)