Kosovarët e Shqipërisë darkojnë së bashku (FOTO)

Futbollistët nga Kosova të Kombëtares shqiptare janë ndarë nga pjesa tjetër e skuadrës.

Ata kanë ngrënë darkë së bashku, me përjashtim këtu kapitenin e skuadrës, Lorik Cana.

Alban Meha, Ermir Lenjani, Amir Abrashi, Shkëlzen Gashi, Valdet Rama, Naser Aliji, Taulant Xhaka, Arlind Ajeti, Debatik Curri, Herolind Shala dhe Migjen Basha janë futbollistët që realizuan fotografi së bashku.