Kosova U21 sot është nisur për në Londër, të martën ndeshja ndaj Anglisë

Dardanët e rinj sot janë nisur për në Londër, ku të martën do ta zhvillojnë ndeshjen kundër Anglisë.

Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2023.

Kosova U21 ka zhvilluar disa stërvitje në Prishtinë, para këtij dueli të rëndësishëm.

Ndërsa stërvitjen e fundit do ta zhvillojnë sonte në orën 19:00 në stadiumin “MK Stadium” në Milton.

Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë dhe ambiente të jashtme

/Gazeta Olle/

Konfirmohet lajmi i raportuar nga Olle, Challandes e fton Jasharin për ndeshjen me Spanjën

Bajram Shala tregon si erdhi deri te ftesa e Jasharit te Kosova: Challandes e ka përcjellë që nga Trepça ’89 deri në ndeshjen e fundit ndaj Llapit