Kosova mposhtet edhe nga Letonia në Kampionatin Evropian

Dyshja Shabani/Salihu kanë pësuar humbje në ndeshjen e dytë nga Letonia

.Ndeshja u zhvillua në kuadër të grupit C në Kampionatin Evropian të Beach Volley U18.

Ndeshjen e fundit në kuadër të grupeve kombëtarja e e meshkujve do ta zhvilloj sot nga ora 17:20 kundër Sllovenisë.

Në anën tjetër, Kombëtarja e femrave e ka mbyllur me humbje pjesëmarrjen në këtë Kampionat kundër Ukrainës me rezultat 2:0 në sete.

Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë, ambiente të jashtme dhe teksti që thotë "ps CEV 2 KOS"

 

Wenger tregon të ardhmen e Erling Halaand

Feronikeli aranzhon miqësore me skuadrën e Ligës së Parë