Komentatori i famshëm i Milanit shpërthen në lot pas golit të Ibrahimovic ndaj Lazios

Milani ka vazhduar me formë të mirë duke marrë fitoren e radhës në Serinë A në edicionin që sapo ka filluar.

Rossonerët” mposhtën pastër 2-0 Lazion e Vedat Muriqit në San Siro.

 

“Gisht” në këto tre pikë kishte edhe i rikthyeri në skuadër pas lëndimit, Zlatan Ibrahimoviq.

 

Suedezi u inkuadrua në minutën e 60-të dhe iu deshën vetëm gjashtë minuta të dërgonte topin në rrjetë.

 

Golit të 39-vjeçarit iu gëzua shumë edhe komentatori i famshëm i Milanit, Tiziano Crudeli që e përjetoi atë me emocione në studio.

Crudeli filloi të qante gjatë gëzimit duke u ngritur në këmbë.

Sot zhvillohet ndeshja e veteranëve, Flamurtari – Prishtina për 30-vjetorin e mëvetësimit

Lideri i mesfushës së Milanit drejt transferimit te Barcelona