Kombëtarja e Kosovës ka arritur në Batumi

Kombëtarja e Kosovës ka arritur në Batumi, pas një udhëtimi komod me “charter” nga aeroporti “Adem Jashari”.

Dardanët sot në orën 17:00 sipas kohës në Kosovë do të zhvillojnë stërvitjen e fundit në stadiumin Batumi Arena.

Të enjten futbollistët tonë do të përballen me Gjeorgjinë në kuadër të kualifikimeve për Botërorin “Katari 2022”.

Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë, avion dhe ambiente të jashtme

Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

/Gazeta Olle/

Boksierja bie në koma pas nokautit brutal

Kosova U21 nesër zhvillon ndeshjen miqësore me skuadrën e madhe të Superligës