Koln – Mainz, publikohen formacionet zyrtare

Bundesliga gjermane do të vazhdojë sot me dy takimet e radhës të kësaj xhiroje.

Sot nga ora 15:30 do të takohen Koln dhe Mainz, shkruan Gazeta OLLE.

Edhe ky takim do të zhvillohet pa prani të shikuesëve si shkak i pandemisë së koronavirusit.

Ndërsa tani janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

KOLN:

????Die FC-Startelf ist da ???? Welcome back, Sebastiaan Bornauw! Seb rückt für Jorge Meré zurück in die…

Gepostet von 1. FC Köln am Sonntag, 17. Mai 2020

MAINZ: