Klubit që nuk dëgjon për afatin kalimtar, tetë përforcime deri në tani në Superligë

Trepça ’89 është skuadra që nuk e ka pritur afatin kalimtar dhe ka filluar përforcimet.

Kampioni aktual deri më tani ka prezantuar gjithsej tetë përforcme në ‘Riza Lushta.

Kushtrim Lushtaku, Blerand Kurtishaj, Gentian Mazrekaj, Odi Henry Chibueze, Asare Richard, Milot Kamberaj dhe vëllezërit, Arbnor e Ardian Muja janë prurjet e mitrovicasve, të cilat nuk do të përfundojnë me kaq.

trepca 89

Kryetari i klubit, Abedin Zeka ka paralajmëruar edhe përforcime tjera.

FB_IMG_1496685390416

Trepça ’89 luan në Ligën e Kampionëve. /olle.