Klubi i Ferizajt dhe tifozët nderim për Nadir Haxhimusën

Nadir Haxhimusa është nderuar nga klubi dhe tifozët para nisjes së edicionit.

Ferizaj e ka filluar sezonin e ri me një barazim pa gola ndaj Vllaznisë së Pozharit, ku para ndeshje klubi dhe tifozët kanë përkujtuar ish-futbollistin dhe drejtuesin e klubit, Nadir Haxhimusën.

I nderit ndërroi jetë para disa ditësh në një moshë të re.

Tifozët kanë shkruar se njerëzit si Nadir Haxhimusa që dha gjithçka për klubin do të kujtohen gjithmonë.

Më poshtë postimi i tifozëve Ultras Ujqit

Ekipi shqiptar mbërrin në Varshavë, nisin përgatitjet për sfidën me Poloninë

Sokoli komenton formën jo të mirë të Prishtinës: Ky lojtar është në mbipeshë