Kjo tifoze ‘çmendet’ për ekipin e Currit e Malajt (FOTO)

Përkundër barazimit në xhiron e 27 të Kategorisë Superiore të Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës 0:0, dhe një jave më herët humbja nga Partizani me rezultat 1:2, skuadra e KF Tiranës akoma ka numër të madh të tifozëve, madje, edhe tifoze.

Fotografia e javës për futbollin shqiptar është përzgjedhur nga redaksia i ‘sport365.al’, dhe zgjedhja jonë është tifozja e bukur që shfaq pasion të zjarrtë për Tiranën, ekip në të cilin aktivizohen lojtarët nga Kosova, Debatik Curri e Argjend Malaj.

A AA tifozja