Kjo modele e fton Benitezin

Trajneri Rafa Benitez është larguar nga Napoli dhe me shumë gjasa do të jetë trajneri i ri i Real Madridit.

Tifozët e Realit janë skeptikë për këtë të fundit pasi ata kërkojnë trajnerin e Sevillas Emery, por duket se Benitez ka një mbështetëse speciale.

Modelja “hot”, Joselyn Cano deklaron se është e lumtur që Benitez do të rikthehet në Spanjë dhe do të jetë trajneri i ekipit të saj të zemrës.