Kjo ishte “bomba” e Visar Berishës sot!

Skuadra e Ballkanit ka vazhduar me ndeshje miqësore gjatë qëndrimit në Turqi.

Një të tillë e ka zhvilluar sot ndaj skuadrës rumune, Viitorul, shkruan Gazeta Olle.

Kampioni vjeshtor i Superligës fitoi me rezultatin e lartë 4:1.

Golat për Ballkanin i shënuan Artur Magani, Arbër Hoxha, Arbër Prekazi si dhe Visar Berisha.

E ky i fundit ka shënuar një ‘predhë’ nga gjuajtja e lirë.

Golin e Berishës mund ta shikoni më poshtë: