Kjo është super vetura e Rooneyt

Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, është parë në qendrën stërvitore të ekipit të tij me një super vetur BMW. Sipas medieve angleze vetura e re e sulmuesit anglez kushton hiq më pas se 100 mijë euro dhe shpejtësia e saj është marramendëse.

Rooney ishte në stërvitje me veturën e tij për tu përgatitur për derbin më të madhë anglez atë ndaj Liverpolit, i cili zhivllohet të dielën në ‘Anfield’.

 

26D4E70700000578-0-image-a-1_1426852021334