Kjo është ngulitja e çmendur nga Coles

Ndeshja ndërmjet Sigal Prishtinë dhe Craiovas, e fituar nga kryeqytetasit me rezultat 98:70, ka sjellur edhe spektakël në parket nga lojtarë prishtinas.

Një kombinim fantastik në mes Dardan Berishës dhe Julius Coles, ku ky i fundit bëri një Alley opp mjaftoj të ngritë në këmbë të gjithë tifozët pas asaj ngultije spektakolare.