Kjo është gjendja e Valon Berishës

Mesfushori Valon Berisha ka pasur një shqetësim të lehtë para stërvitjes.

Ai ka bërë një nxehje me ndihmën e fizoterapeutit dhe është ngritur për ta vazhduar normalisht stërvitjen.

Berisha do të jetë i gatshëm për ndeshjen me Islandën, pasi nuk ka asnjë problem.

Lojtari historik i Kosovës pritet ta udhëheq mesfushën e yjeve kaltëreverdhë. /olle/

valoni 12