Kjo është fansja numër 1 e Migjen Bashës (FOTO)

Migjen Basha është kthyer në formën më të mirë të tij, pasi një lëndimi që e mbajti gjatë jashtë fushave.

Lojtari i kombëtares shqiptare arriti të gjejë golin e parë personal në Serie A këtë sezon në ndeshjes e së dielës kundër Parmas, transmeton Gazetaolle.com.

Ky gol jo vetëm që gëzoj Bashën por gëzoi të gjithë shqiptarët. Po Migjeni ka një fanse të veçantë dhe siç duket ajo është burimi i sukeseve dhe i rikthimit madhështor të tij. Ajo është vajza e tij Alisia, e cila është  veshur me fanellat e babai. Foto është postuar nga Basha në ‘facebook’ ndërsa ka shkuar :“Kam tifozen më të bukur në botë”.

 

basha