Kjo është e dashura e re e Wilsherit

Jack Wilshere është duke shijuar një periudhë pushimesh me të dashurën e tij të re, ndërsa Arsenali po përgatitet t’i ofrojë mesfushorit të Anglisë një kontratë të re për ta mbajtur larg interesimit të Manchester City.

Wilshere ka nisur të dalë rregullisht dhe të publikojë fotoAndriani Michael, vajza 24 vjeçe e berberit të tij. Tani, përveç të dashurës së re, futbollisti mund të ketë shumë shpejt edhe një kontratë të re me Arsenalin.

 

192914

 

192915