Kjo bukuroshe josh Hamiltonin (FOTO)

Gigi Hadid ka joshur të gjithë në një mbrëmje bamirësi të organizuar në Kanë kundër AIDS me rastin e festivalit të filmit.

Modelja e bukur u paraqit me një fustan super të ulët të bardhë dhe në mesin e viktimave të tij ishte edhe Lewis Hamilton, shoferi i F1.

FRANCE-CINEMA-FILM-FESTIVAL-CANNES

 

FRANCE-CINEMA-FILM-FESTIVAL-CANNES-AMFAR

 

FRANCE-CINEMA-FILM-FESTIVAL-CANNES-AMFAR

 

01-00293883000132

 

festival del cinema di cannes amfAR's Cinema Against Aids Gala