Trepça ’89 njofton për shëputjen e bashkëpunimit me mbrojtësin

KF Trepça ’89 ka njoftuar për ndarjen me futbollistin Ron Raqi.

Shkëputja e kontratës është bërë me marrëveshje të dyanshme, shkruan Gazeta Olle.

20-vjeçari i cili luan si mbrojtës i majtë, nuk e pati asnjë paraqitje përgjatë gjashtë muajve sa ishte pjesë e minatorëve.

“Ronit i urojmë shumë fat dhe suksese në karrier, gjithashtu e falenderojmë për angazhimin dhe disiplinën gjatë këtyre 6 muajve si pjesë e Minatorëve”, thuhet në njoftimin e klubit. /Gazeta Olle/

Kampioni me stil, fitorja e nëntë radhazi për Yllin

Messi ndryshon mendje: Nuk do pensionohem nga Argjentina