Kevin dhe Izabel po pushojnë në Rio (FOTO)

Portieri i Paris Saint Germani, Kevin Trapp dhe e dashura e tij Izabel Goulart, po i kalojnë pushimet në Rio të Brazilit, transmeton Gazetaolle.com.

Kevin dhe modelja braziliane Izabel, duken shumë të relaksuar në disa fotografi të publikuara nga mediet e huaja. /Olle/

2 3 4 5 6