Këtu mund ta shikoni LIVE ndeshjen Kosova U19 – Spanja U19

Kosova luan sot një ndeshje shumë të rëndësishme kundër Spanjës U19 në kuadër të kualifikimeve për Euro 2025.

Pas fitores ndaj Austrisë, të besuarit e Adil Maliqit, duan tjetër fitore drejt rrugës për t’u kualifikuar në kampionatin evropian, shkruan Gazeta OLLE.

Dardanët bëjnë pjesë në Grupin 1, ku janë edhe Spanja, Austria dhe Sllovenia dhe vetëm lideri i grupit kualifikohet për në Evropian.

Ndeshja ka filluar nga ora 16:00 dhe mund ta shikoni në linkun poshtë:

Publikohet formacioni i Kosovës ndaj Spanjës

Nuk ka fitues në miqësoren mes Llapit dhe Flamurtarit