Këto motra çmenden për ketë Kombëtare (FOTO)

Camila dhe Mariana Dovalos janë dy motra binjake nga Medellni i Kolumbisë, të cilat po bëjnë emër në botën e modës.

Ndërkaq, të dyja janë tifoze të çmendura të kombëtares kolumbiane dhe do të jenë në mbështetje të skuadrës së zemrës këtë verë, në ‘Copa America’.

tti tif tifok