Këto janë kuotat e kompanive të basteve për ndeshjen e nesërme Drita – Antwerp

Të enjtjen zhvillohet ndeshja kthyese e raundit të dytë të Ligës së Konferencës, nërmjet Dritës dhe Royal Antwerp. 

Ndeshja e parë e zhvilluar në Belgjikë ishte mbyllur pa fitues, 0-0, shkruan Gazeta Olle.

Padyshim që skuadra kosovare do ta ketë tejet të vështirë në “Fadil Vokrri”, por pritet të ketë një përkrahje të madhe edhe nga tribunat.

Kompanitë e basteve i kanë dhënë pak gjasa Dritës, duke vlerësuar Antwerpin si favorit të madh.

Fitorja e Antwerp ka kuotën 1.40, ajo e Dritës 7.00 ndërsa barazimi 4.00. /Gazeta Olle/ 

Kapiteni i Ballkanit, Edvin Kuc: Nuk ka rëndësi se kush do të jetë kundërshtari i radhës, besojmë tek kualifikimi në grupe

Zyrtare: Eros Grezda, lojtar i ri i Manisa Football Club