Këto janë katër ndeshjet kontrolluese që Llapi i zhvillon gjatë fazës përgatitore në Ohër

Skuadrat kosovare që do t’i zhvillojnë ndeshjet në arenën ndërkombëtare, tashmë kanë filluar fazën përgatitore.

Ballkani, Drita, Gjilani dhe Llapi janë vendosur në Ohër, para dueleve në Ligën e Kampionëve dhe në Ligën e Konferencës, shkruan Gazeta Olle.

Sot do të zhvillohet një miqësore interesante në mes të Ballkanit dhe Llapit, me fillim nga ora 18:00.

Skuadra e Batatinës ka zbuluar edhe agjendën e plotë për fazën përgatitore.

Këto janë të gjitha ndeshjet që bardhekaltrit do t’i zhvillojnë në Ohër.

Më 24.06.2022 – ora 18:00 (KF Llapi – SC Gjilani)

Më 26.06.2022 – ora 18:00 (Makedonija GP – KF Llapi)

Më 28.06.2022 – ora 18:00 (KF Llapi – KF Laçi)”

/Gazeta Olle/

 

Faza përgatitore: Sot zhvillohet miqësore tejet interesante mes dy skuadrave të Superligës

Drita zhvillon sot miqësoren e parë në fazën përgatitore, zbulon agjendën e plotë