Këto janë dhuratat e veçanta që prezanton Driton Kuka për ditëlindjen e tij

Trajneri më  i suksesshëm kosovar Driton Kuka sot feston ditëlindjen e tij.

Në rrjetet sociale Kuka ka treguar për “dhuratën” e tij për këtë ditëlindje, përcjell Gazeta Olle.

Sipas Kukës medaljet e fituara nga sportistët që ai drejton janë dhurata më e mirë për të.

“Ditëlindja ime …

Sivjet Lojërat Evropiane dhe Botërori më sollën dhuratat më të mira për ditëlindjen time!

Vite janë bë mjaftë s’po e theksoj numrin se po ndjehem ende i ri”, ka shkruar Kuka.

Image