Këto bukuroshe po e relaksojnë Hamiltonin (FOTO)

Pas garës zhgënjyese në Monaco, Lewis Hamilton është relaksuar në jaht nën shoqërinë e bukuroshes Gigi Hadid dhe Kendall Jenner.

Më pas nuk ka munguar edhe një garë me motor uji. Një mënyrë e re për të larguar edhe momentin aspak pozitiv pas garës së fundit në Formula 1.

1 2 3 5