Këta janë përballjet e javës së ardhshme (FOTO)

Java e dytë sjell në vetë disa ndeshjes shumë interesante, duke i parë edhe rezultatet e javës së parë.

Ndeshja më interesante do të jetë ajo mes Gjilani dhe Feronikelit.

Spikat edhe derbi mes Flamurtarit dhe Prishtinës.

Drita udhëton te Besa, ndërsa kampioni aktual do të luajë përballë Lirisë në Prizren.

Derbi kuqezi zhvillohet me Drenicës dhe Vëllaznimit, ndërsa Vllaznia do t’i kërkojë pikët e para përball Llapit. /olle/

java 2