Këta janë lojtarët e vetëm që kanë luajtur në 22 ndeshje në Superligë

Është mbyllur rrethi i dytë i Superligës dhe pas 22 xhirove vetëm 14 lojtarë janë që kanë luajtur në të gjitha ndeshjet.

Prej këtyre 14 lojtarëve që janë futur në fushë në 22 ndeshje, vetëm dy prej tyre kanë luajtur në çdo minutë.

Dardan Jashari i Llapit dhe Arbios Thaqi i Drenicës, janë dy futbollistët e vetëm të pazëvendësueshëm në këtë kampionat, shkruan Gazetaolle.com.

Më poshtë i keni 14 lojtarët që kanë luajtur në 22 ndeshje. Ka nga ata që janë zëvendësuar, por e kanë nisur ndeshjen edhe si zëvendësues e janë futur në pastaj. /olle/

LOJTARET