Këta janë futbollistët që menaxhohen nga legjenda Lala: Rashica dhe tre të tjerë vijnë nga Kosova

Ish legjenda e Kombëtares së Shqipërisë dhe Hanoverit, Altin Lala tashmë ka nën menaxhim një numër të konsiderueshëm futbollistësh.

Lala, një nga emrat më të mëdhenj që ka nën menaxhim është padyshim ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, shkruan GazetaOlle.

Pos Rashicës, nga Kosova janë edhe tre futbollistë të tjerë që menaxhohen nga Lala.

Bëhet fjalë për Lirim Kastratin e Bolognas, Lorik Aliun e Llapit, dhe Valdrin Mustafën që luan te Hanover.

Më poshtë lisa e plotë: