Kështu stërvitë Cana dhe Berisha

Të dielën skuadra e Lazios, do të luaj ndeshjen vendimtare përball Napolit. Skuadra e Lorik Canës dhe Etrit Berishës, është duke vazhduar përgatitjet intensivisht para këtij dueli.

Gjatë stërvitjes së sotme futbollistët e Lazios kanë stërvitur para më shumë se 5000 mijë tifozëve të tyre që ishin mbledhur për t’i dhënë zemër skuadrës së tyre.

 

11350613_716780151766140_1742743743997405535_n