Kështu rrëzitet Rakitiq me gruan e tij

Mesfushori kroat, i skuadrës së Barcelonës, Ivan Rakitiq, ka shfrytëzuar kohën e tij të lirë për të kaluar ditën me gruan e tij në plazh.

Rakitiq, ka postuar një foto në rrjetin social ‘Instagram’, së bashku me gruan e tij duke shijuar rrezet e diellit duke u qetësuar kështu para dy ndeshjeve tejet të vështira që pritet t’i ket ekipi i tij duke filluar me Manchester Cityn dhe të dielën me Real Madridin.

26B1217700000578-2996862-image-a-4_1426504563761