Kështu i hyp Satta një delfini

Futbollisti ganez Kevin Prince Boateng, është duke kaluar pushimet së bashku me familjen e tij.

Në një pishinë shiheshin Boateng së bashku me të dashurën e tij Melissa Satta dhe djalin e tyre.

Modelja italiane shihej e mbi një delfinë duke u munduar që të argëtoj djalin e saj.

 

11665589_827953873920286_423760210484525678_n