Kështu bën sport Khloe (FOTO)

Khloe Kardashian e cila ishte e martuar me basketbollsitin amerikan Lamar Odom i cili tani luan në Spanjë, vazhdon ta mbajë formën e saj dhe të bëjë sport.

Ajo është fotografuar me një palë streçe të zeza transparente, ku dukeshin qartë format e saj të bollshme.

Edhe pse fotot e Khloe nuk i kanë lënë asgjë imagjinatës dhe dukej goxha e rrumbullaksur, vështirë t’ia marrë Kimit fronin për të pasmet më të famshme në botë.

Khole është divorcuar nga bashketbollsiti Odom në vitin 2013, pas shumë krizash në këtë lidhje.

 

kloi 0

kloi 1

kloi 2

kloi 3