Kërkojnë ta mbushin stadiumin, Ballkani e lejon hyrjen falas për ndeshjen me Prishtinën

Ballkani do të përballet me Prishtinën, këtë të enjte në kuadër të Superligës së Kosovës.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e qytetit, duke filluar nga ora 15:00.

Në lidhje me këtë takim klubi nga Suhareka ka njoftuar se hyrja është falas për të gjithë shikuesit dhe se sipas tyre nuk ka arsye për mungesë.

Ballkani kërkon përkrahje maksimale në momentin më të rëndësishëm të sezonit.

Cikalleshi i pandalshëm, tjetër gol në Arabi (Video)

Arsenali mposht lehtësisht Chelsean