Kënga e reperit kosovar në videon e takimit të Ronaldos me kuzhinierin e famshëm turk

Kuzhinieri i famshëm turk, Burak Ozdemir dje kishte një musfir tejet special.

Ozdemir, takoi futbollistin e njohur, Cristiano Ronaldo, të cilin e mirëpriti në restorantin e tij.

Përveç ushqimit të e gatoi për të, kuzhinieri pati rastin edhe të realizonte disa fotografi e video bashkë me të.

Ai ka publikuar një video në rrjetin social TikTok, ku ka shfaqur momentin e takimit me Cristianon, teksa ka zgjedhur që videon ta shoqërojë me një këngë të njohur shqiptare.

Bëhet fjalë për këngën “Andiamo” të reperit Capital T dhe këngëtarit Ardian Bujupi.

Kujtojmë se, “Andiamo”. që numëron mbi 92 milionë klikime në kanalin YouTube