KEK-u nuk ndalet, transferon ish futbollistin e Prishtinës

KEK-u e ka kryer edhe transferimin e tretë gjatë dy ditëve.

Pas Armend Halilit e Agron Bruqit që u transferuan dje klubi nga Kastrioti ka arritur marrëveshje me Durim Gashi.

keku

Anësori ishte pjesë e Rahovecit dhe e ndihmoi skuadrën nga mbijetesa.

durim-gashi

Gashi ka qenë pjesë e Prishtinës dhe e Dritës në të kaluarën. /olle/