Kë e do Sophie (FOTO)?

Modelja angleze, Sophie Howard ka pozuar për revista të ndryshme si “FHM” dhe “Maxim”. Bukuroshja në kalendarin e saj të ri i ka dedikuar një set fotografish edhe ekipit të saj të zemrës.

32-vjeçarja bën tifo për Evertonin. Lojtari i preferuar është Lukaku.

s so sofii