KB Peja së shpejti me ‘Fan Shop’, prezantohet projekti fantastik

KB Peja ka filluar punën për të hapur ‘Fan Shop’ të klubit në qytetin e Pejës, ku mund të blihen të gjitha produktet e brenduara nga ekipi pejan.

Në faqen zyrtare janë publikuar disa foto, ku shihet se projekti pritet të merr pamje të bukur, shkruan Gazeta Olle.

KB Peja njofton se projekti është edhe në proces e sipër.

Njoftimi i plotë nga KB Peja:

Diçka e re po vjen!

KB Peja ka filluar punën për ta hapur Fan Shop të saj në qytetin e Pejës ku mund të blehen produkte të brenduara të ekipës së Pejës.

Projekti është në proces, ndërsa i gjithë projekti është mbështetur dhe është duke u kryer nga sponzori jonë, Mobile Karagaq.

Tani edhe më afer juve.

#ZemraRrehMeTy

Zhegrova me mesazh të fuqishëm për ata që refuzojnë Kosovën: Mu deshën vetëm 10 sekonda për t’i thënë po vendit tim

Statistikat e xhiros së dytë në Superligën e basketbollit