Katër opsionet për zëvendësimin e Ancelottit

Real Madridi ka shumë opsione për të zëvendësuar trajnerin Carlo Ancelotti, i cili thuhet se do të largohet në verë nga ‘Santiago Bernabeu’.

Sipas ‘goal.com’, Jurgen Klopp i prinë listës prej katër trajnerëve. Rafa Benitez është një tjetër opsion bashkë me Roberto Mancinin, si dhe portugezin Andre Villas-Boas.

Në opsion mbetet edhe Zinedine Zidane.