Katër gola të realizuar në miqësoren mes Istogut dhe Arbërisë

Istogu dhe Arbëria janë përballur në një ndeshje kontrolluese para sezonit të ri.

Skuadrat janë ndarë në paqe, duke barazuar 2-2, shkruan Gazeta Olle.

Vendasit e mbyllën pjesën e parë me epërsi minimale, 1-0.

Golat për Istogun i realizuan Granit Arifaj dhe Besmir Fetahu.

Për Arbërinë golat i shënuan Almedin Murati dhe Fidan Bahtiri.

Të dy klubet edicionin e ri garojnë në Ligën e Parë të Kosovës.

/Gazeta Olle/

Superkupa e Kosovës: Prishtina – Llapi, formacionet zyrtare

PSG me ofertë marramendëse për Mbappen, kjo është përgigja e tij