Karikatura e ditës (FOTO)

Humbja e Manchester United nga Bournemouth është paraqitur në karikaturën e ditës nga Goal.

Bournemouth i ka mposhtur Chelsean dhe Manchester Unitedin brenda një jave, ndërsa Goal e ka paraqitur këtë gjë në karikaturën e ditës, raporton lajmi.net.

Në foto shihet trajneri i skuadrës Bournemouth bashkë me Mourinhon dhe Van Gaalin. Eddie Howe mposhti edhe Chelsean javën e kaluar në Stamford Bridige.

karikatura-e-dites