‘Kapen’ Hajrizi e Trajkovski

Drilon Hajrizi dhe Bojan Trajkovski u fjalosën keq pas përfundimit të ndeshjes Peja – Sigal Prishtina.

U desh ndërhyrja e bashkëlojtarëve, dhe drejtuesve të të dyja klubeve për të qetësuar situatën, shkruan GazetaOlle.com.

Të dy dëshironin të qeronin hesapet mes veti. Ndryshe, Trajkovski nuk u prit mirë në Pejë.

 

 

FOTO NGA ARKIVI