‘Kapen’ Munishi e Sokoli, debat më të nxehtë moti nuk keni parë

Tibuna Channel ka realizuar edhe emisionin e parë javor sportiv, Arena, që do të transmetohet direkt çdo të diel nga ora 20:00.

Të ftuarit e emisionit të parë 90 minutësh ishin Bylbyl Sokoli (trajner i Gjilanit), Ismet Munishi (trajner i Hajvalisë), Agron Selimi (kryetar i FC Vushtrria) dhe Makenda Guthier (sulmuesi nga Kongo i Vushtrrisë).

Gjatë debatit për titullin e kampionit, Sokoli dhe Munishi zhvilluar një debat të nxehtë mes veti, të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtëm.