Kampioni shqiptar stërvitet me flamurin e ISIS-it (FOTO)

Gazeta zvicerane ‘Landbote’ ka akuzuar kampionin shqiptar të thaiboxit, Valdet Gashi, se ka stërvitur ekstremistët në luftën e tyre me ISISI-n.

Akuzat janë shtuar pas një fotografie të postuar me titujt e fituar dhe flamurin e ISIS-it prapa. Akuzat janë mohuar kategorikisht nga Gashi, shkruan Koha Ditore.

Thai