Kampioni Muhamet Ramadani niset drejt Nairobit të Kenisë

Kampioni i Evropës U-20 në hedhjen e gjylës 6 kg, Muhamet Ramadani, është nisur drejt Nairobit të Kenisë

Atje prej 17 – 22 gusht 2021 mbahet Kampionati Botëror U-20 në atletikë.

Atleti ynë garon më 17 gusht, prej 8:50 me kohën tonë lokale.

Komiteti Olimpik i Kosovës i ka uruae shumë fat dhe suksese Ramadanit, në rrugën drejt medaljes botërore.

/Gazeta Olle/

Ish-mbrojtësi i Llapit i bashkohet A&N-s

Benzema vendimtar në fitoren e Real Madridit