Kalon minuta e 15-të e ndeshjes mes Gambias dhe Kosovës, ky është rezultati momental

Kosova po zhvillon miqësore në Antalya të Turqisë ndaj Gambias.

Kjo është miqësorja e katërt gjatë muajit qershor për dardanët, shkruan Gazeta Olle.

Kur po kalon minuta e 15-të e ndeshjes, rezultati momental është 0-0.

Kosovarët janë më kërkues, dhe loja po zhvillohet më shumë në pjesëfushën e afrikanëve.

Loshaj dhe Daku patë dy raste shënimi por që nuk realizuan.

/Gazeta Olle/