‘Kallet” për Kosta Rikën (FOTO)

Elena Thamez është modele nga Kosta Rika. Ajo ka lindur në provincën Perez Zeldon, shumë afër kryeqytetit San Hoze.

Modelja Elena ka pozuar me të brendshme, por edhe me fanellën e kombëtares së saj. “Kjo është fanella më e bukur në botë dhe fatsjellësja për mua. Kosta Rika do të bëjë çudira në Botëror së bashku me portierin tonë Cejlor Navas”, tha Thamez për revistën spanjolle “As”.

1 3 k Elena_Thamez_(17) EE