Kaka pa Messin (FOTO)

Leite Kaka ka zbuluar formacionin e tij të ëndrrave. Por, ylli brazilian në të nuk ka gjetur vend për sulmuesin e Barcelonës, Lionel Messi.

Leite Kaka gjatë karrierës së deritashme ka pasur rastin të luajë me futbollistë të mëdhenj.

Si në Kombëtaren e Brazilit, ashtu edhe në skuadrat të cilat i përfaqësoi, mesfushori kreativ është idhull për shumë tifozë.

Por, ai mund ta humb ndonjë nga klubi i Barcelonës meqë e ka lënë sulmuesin Lionel Messi jashtë formacionit të tij të ëndrrave.

Në sulm ai ka zgjedhur treshen, Ronaldo, Ronaldinho dhe Cristiano Ronaldo.

 

KAKA FOTO