Kaka i jep komplimente ne Twitter një shqiptareje (FOTO)

Leite Kaka, mesfushori i Orlando Cityt, i ka jep komplimente një shqiptareje në Twitter.
Një vajzë shqiptare, e quajtur Nita Abdullahu, i ka shkruar legjendës s Brazilit, Leite Kaka, në rrjetin social Twitter, raporton Express

“Kaka të kam takuar në Millanello, dhe ëndrra më e madhe mu ka plotësuar. Shpresoj që do të takoj sërish idhulli im. Urimet më të mira nga Shqipëria”, i ka shkruar Nita Kakas.

Kurse, mesfushori i ekipit amerikan Orlando Cityt i ka dhënë komplimente shqiptare: “Shkëlqyeshme!!! foto e mire”, i ka shkruar ish sulmuesi i Milanit dhe Real Madridit Nita Abdullahut.

10968128-10152637917886479-702435305-n