Kaka bënë shqiponjën

Ish-futbollisti i skuadrave Milan dhe Real Madrid, Ricardo Kaka, nuk e ka pasur problem të bëjë shqiponjën

Ai së bashku me një tifoz shqiptar ka realizuar  një foto duke e bërë shqiponjën.(GazetaOlle.com)

 

11146296_812557988820759_9181520373013436670_n